Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 24 do 30-07-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00  
55 min

Morning Workout

Oliwer F.

Aerobic & Fitness

 
55 min

Morning Workout

Oliwer F.

Aerobic & Fitness

     
08:00  
55 min

Trening Funkcjonalny

Oliwer F.

Cross Area

 
55 min

Indoor Cycling

Team Baltic

Aerobic & Fitness

     
09:00  
55 min

Trening obwodowy

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

   
55 min

Trening Funkcjonalny

Łukasz S.

Cross Area

   
10:00  
30 min

Xpress Brzuch

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

   
30 min

Xpress Brzuch

Team Baltic

Cross Area

   
12:00          
55 min

Stretching

Agata B.

Aerobic & Fitness

 
14:00            
55 min

Trening Funkcjonalny

Team Baltic

Cross Area

16:00            
55 min

Joga dynamiczna

Marta M.

Aerobic & Fitness

17:00
55 min

Cross dla początkujących

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Kettlebell

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Cross dla początkujących

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Kettlebell

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Cross dla początkujących

Oliwer F.

Cross Area

   
18:00
55 min

Tabata

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

55 min

Full Body Workout

Oliwer F.

Cross Area

30 min

Core Stability

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Full Body Workout

Oliwer F.

Cross Area

30 min

Core Stability

Oliwer F.

Cross Area

   
 
55 min

Indoor Cycling

Andrzej T.

Aerobic & Fitness

55 min

Indoor Cycling

Krzysztof R.

Aerobic & Fitness

55 min

Indoor Cycling

Irek Ż.

Gym Area

55 min

Płaski Brzuch +Jędrne Pośladki

Sylwia M.

Aerobic & Fitness

   
55 min

Joga dynamiczna

Marta M.

Aerobic & Fitness

 
19:00
30 min

Core Stability

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Cross dla zaawansowanych

Oliwer F.

Cross Area

 
55 min

Trening obwodowy

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

     
50 min

Trening obwodowy

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

55 min

Power Pump

Andrzej T.

Aerobic & Fitness

 
20:00
55 min

Boks dla początkujących

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

 
60 min

TWERK CLASS

Martyna W.

Aerobic & Fitness

55 min

Fight Club

Bartek R.

Cross Area

     
21:00  
30 min

Xpress Brzuch

Team Baltic

Aerobic & Fitness

 
30 min

Xpress Brzuch

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

     
← →