Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 25-09 do 01-10-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00  
55 min

Morning Workout

Oliwer F.

Aerobic & Fitness

55 min

Indoor Cycling

Krzysztof R.

Aerobic & Fitness

55 min

Morning Workout

Oliwer F.

Aerobic & Fitness

55 min

Indoor Cycling

Krzysztof R.

Aerobic & Fitness

   
09:00
55 min

Trening Funkcjonalny

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Trening obwodowy

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

55 min

Trening Funkcjonalny

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Trening Funkcjonalny

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Tabata

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

   
10:00
30 min

Xpress Brzuch

Team Baltic

Aerobic & Fitness

30 min

Xpress Brzuch

Team Baltic

Aerobic & Fitness

30 min

Xpress Brzuch

Team Baltic

Aerobic & Fitness

30 min

Xpress Brzuch

Team Baltic

Aerobic & Fitness

30 min

Xpress Brzuch

Team Baltic

Aerobic & Fitness

   
14:00            
55 min

Trening Funkcjonalny

Łukasz S.

Cross Area

17:00
55 min

Płaski Brzuch + Jędrne Pośladki

Ola B.

Aerobic & Fitness

55 min

Power Pump

Andrzej T.

Aerobic & Fitness

55 min

Płaski Brzuch + Jędrne Pośladki

Ola B.

Aerobic & Fitness

55 min

Indoor Cycling

Irek Ż.

Aerobic & Fitness

     
18:00
55 min

Cross dla początkujących

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Full Body Workout

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Cross dla początkujących

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Full Body Workout

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Cross dla początkujących

Oliwer F.

Cross Area

 
55 min

Joga dynamiczna

Marta M.

Aerobic & Fitness

55 min

Tabata

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

55 min

Indoor Cycling

Andrzej T.

Aerobic & Fitness

55 min

Indoor Cycling

Krzysztof R.

Aerobic & Fitness

55 min

Joga dynamiczna

Marta M.

Aerobic & Fitness

55 min

Płaski Brzuch + Jędrne Pośladki

Sylwia M.

Aerobic & Fitness

 
19:00
55 min

Boks dla początkujących

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

55 min

Joga dynamiczna

Marta M.

Aerobic & Fitness

30 min

Core Stability

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Kettlebell

Oliwer F.

Cross Area

30 min

Core Stability

Oliwer F.

Cross Area

   
30 min

Core Stability

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Kettlebell

Oliwer F.

Cross Area

55 min

Videoclip

Martyna W.

Aerobic & Fitness

55 min

Trening obwodowy

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

55 min

Turbo Spalanie

Sylwia M.

Aerobic & Fitness

20:00
55 min

Trening obwodowy

Łukasz S.

Cross Area

 
60 min

TWERK QUEENS

Martyna W.

Aerobic & Fitness

55 min

Boks dla początkujących

Łukasz S.

Aerobic & Fitness

     
60 min

TWERK CLASS OPEN

Martyna W.

Aerobic & Fitness

 
55 min

Fight Club

Bartek R.

Cross Area

21:00
30 min

Xpress Brzuch

Team Baltic

Aerobic & Fitness

   
30 min

Xpress Brzuch

Team Baltic

Aerobic & Fitness

     
← →